درباره شرکت بهپرور

بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و کارآمد، ماشین آلات و تکنولوژی مدرن، مواد اولیه مناسب و مرغوب، تجارب و دستاوردهای علمی، همراه با کنترل و هدایت مداوم فرآیند تولید، رمز موفقیت شرکت بهپرور می باشد.

حاصل این تلاش مستمر، فراورده های متنوع و سالمی است که سالهاست در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار گرفته و همواره با استقبال خوب آنها روبرو بوده است.

کارخانه بهپرور در سال ۱۳۵۸ تاسیس گردید و پس از نصب ماشین الات و طی مراحل آزمایشی تولید، در سال ۱۳۶۴ رسما بهره برداری از کارخانه آغاز شد.

تجهیزات و ماشین آلات کارخانه بهپرور ساخت شرکت مشهور بولر (آلمان، سوئیس) می باشد. آزمایشگاه مدرن کارخانه که مجهز به امکاناتی از جمله دستگاه جذب اتمی (Atomic Absorption) است، از بخشهای فعال مجموعه می باشد که در استمرار فعالیت تولید کیفی شرکت نقش اساسی دارد.

واحد تحقیق و توسعه شرکت بهپرور از طریق هدایت و نظارت مستمر فرآیند تولید و پژوهش در عرصه های جدید تغذیه دام، طیور و آبزیان حضور موفق شرکت را در بازارهای داخلی و خارجی تضمین می نماید. استقرار نظام جامع کنترل و تضمین کیفیت در کارخانه بهپرور، مطابق استانداردهای 9001:2000 ISO و HACCP، امکان استمرار تولید محصولاتی با کیفیت بالا را فراهم ساخته است.

تاریخچه

شرکت بهپرور به همت برادران یزدانیان و تعدادی دیگر از پیشکسوتان صنعت خوراک دام و طیور با اعتقاد بر اصل تولید با کیفیت و بهداشتی که بتواند احتياجات غذایی دام، طیور و آبزیان را تأمین نماید در سال ۱۳۵۶ تاسیس گردید. کارخانه بهپرور در سال ۱۳۶۴ پس از طی مراحل طراحی و نصب ماشین آلات مدرن ساخت شرکت بولر (آلمان و سوئیس) در زمینی به مساحت ۱۳۵۵۰ متر مربع در کیلومتر ۲۰ جاده مخصوص تهران-کرج با زیربنای ۷۰۰۰ متر مربع در هفت طبقه به انضمام سیلوهای ذخیره سازی غلات به ظرفیت ۱۰۰۰۰ تن به عنوان یکی از بزرگترین و مدرن ترین کارخانجات تولید خوراک کشور به بهر برداری رسید.

این کارخانه قادر است با تولید ساعتی ۳۰ تن از انواع مکمل، کنسانتره و خوراک آماده با دو خط مجزای پلت بخش بزرگی از نیاز کشور به محصولی کاملا سالم و بهداشتی را تأمین نماید. همچنین این شرکت در سال ۱۳۸۵ با خرید و نصب ماشین آلات جدید اکسپندر و روتوری اسپری از شرکت کال آلمان گام دیگری در جهت ارتقاء کیفیت تولیدات کارخانه برداشت است.

قابل ذکر است که مجموعه مدیریتی بهپرور در سال ۱۳۹۶ قراردادی جهت راه اندازی خط سوم تولید بر پایه ماشین آلات نسل جدید (اکسترودر) خوراک آبزیان با شرکت کال آلمان منعقد نموده است و انشاالله در آینده ای نزدیک (۱۳۹۷) به بهره برداری می رسد. این شرکت امیدوار است با انجام این پروژه خدمتی دیگر در عرصه صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان ارائه نماید.

شرکت بهپرور با داشتن تیم کارشناسی مجرب و همچنین آزمایشگاه پیشرفته کنترل کیفی خود، عرضه محصولی مطلوب کاملا سالم و بهداشتی را برای شما مشتریان گرامی تضمین می نماید. بخش های تولید، کنترل کیفی و خدمات بعد از فروش شرکت از شروع تا پایان دوره نسبت به ارائه خدمات و پشتیبانی مشتریان خود متعهد و همراه صمیمی پرورش دهندگان می باشد.

تولیدات در حال حاضر شرکت شامل:

  • انواع مکمل، کنسانتره و خوراک انواع آبزیان
  • انواع مکمل، کنسانتره و خوراک طیور گوشتی و تخم گذار
  • انواع مکمل، کنسانتره و خوراک دام شیری و گوشتی
  • انواع خوراک کامل حيوانات آزمایشگاهی جهت مراکز تحقیقاتی کشور
  • انواع خوراک کامل حيوانات خانگی (سگ، گربه، ماهیان زینتی و ..)
  • انواع مکمل، کنسانتره و خوراکی به سفارش مشتری
تولید کننده برتر کشاورزی

بهپرور، پیشکسوت صنعت خوراک دام

بازدید مدیران ارشد دولتی از مجموعه بهپرور